Materské centrum Mamy Mamám

facebook stránka: MC Mamy Mamám
adresa: Družstevná 3
92701 Šaľa
+421 910 944 480 rezervácia osláv
+421 904 341 767 info o centre
mcmamymamam@gmail.com

Podpora MC

PODPORTE MATERSKÉ CENTRUM

11.01.2017 22:16
  Sme odkázaní na finančnú pomoc (2% z daní, sponzorstvo a granty). Finančná pomoc slúži výlučne na prevádzku MC.   Ak nás chcete podporiť 2-3% z daní, môžete si v MC vyzdvihnúť potrebné tlačivo. Za každú podporu MC Mamy mamám ďakujeme.  

Podporujú nás

Naši podporovatelia

26.09.2018 22:04
Záznamy: 1 - 1 zo 1

 

Čo je Materské centrum MamyMamám

 

MC Mamy mamám je miesto pre rodičov na materskej dovolenke a ich deťúrence. Vo veľkej herni sa detičky vyhrajú a maminky si môžu povymieňať skúsenosti.

Deti sa majú kde hrať, blázniť, kričať, maľovať. Majú tu svoj detský svet, kamarátov. U nás sa to dá v každom počasí. Keď prší a je zima, máme sa kde schovať. Keď sa slniečko usmieva, je tu záhrada s hojdačkami, šmýkačkou, pieskom, malým domčekom. Maminy a tatinovia si môžu posedieť na terase pri kávičke a čajíku.

 

Niečo ako dom so všetkým pre všetkých, ktorí sa chcú hrať, rozprávať, oddychovať, tvoriť a nechcú sa stresovať v hluku mesta.

 

Čo tu všetko nájdete:

Kuchyňa je vybavená chladničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, detskými stoličkami na jedenie. Môžte sa obslúžiť kávou či čajom - zdarma.

Sociálne zariadenia pre dospelých ako aj prispôsobené pre potreby detí, nočníky, prebaľovací kútik.

Herňa nájdeme tu množstvo hračiek pre všetky vekové kategórie, guličkový bazén so šmykľavkami, detskú drevenú kuchynku, hudobné hračky, skladacie a interaktívne hračky, veľkú penovú stavebnicu, kútik na čítanie, detské hojdačky, pohodlné posedenie pre dospelých. Športové potreby vhodné aj do exteriéru ako odrážadlá a hračky do piesku.

 

Naše aktivity:

  • Hráme sa, smejeme, zabávame, popritom sa učíme, vychovávame . . .

  • Prednášky a diskusie na témy týkajúce sa rodiny, detí a iné. Pozývame odborníkov z rôznych oblastí.

  • Tvorivé dielne pre deti alebo montessori dielničky

  • Pravidelne organizujeme akcie ako sú Mikuláš, Karneval, Veľká noc, Míľa pre mamu ku dňu matiek, Deň otcov, Deň detí, Halloween, divadielká...

  • V dobrom počasí pripravujeme pre deti športové súťaže v areáli MC, opekačky.